به نام حضرت حق .

چند وقتی بود می خواستم خاطراتم رو بنویسم ، رفتم سمت نوشتن توی دفتر ، که دیدم خیلی کار سختیه و من کجا حال دارم بشینم این همه با دست بنویسم ! البته شاید بگید که اینجا هم که همونه !!! اما خداییش خودتونم حق میدید تایپ کردن یه لذت خاصی داره!!!

امروز دهم فروردین بود و الان تقریبا دیگه طرفای غروبه .

اتفاقای مهم امروز :

* تولد یکی از بهترین دوستام (م) که چند روز عقد کرده بود . یادمه پارسال براش کلیپ ساختم و عاپلووود کردم توی اینستاگرام ، ولی امسال به یه اس ام اس ساده بسنده کردم ، چون از وقتی که این ماجرای ازدواجش شروع شد ، دیگه عملا رابطه ای باهم نداشتیم شاید قلبا همدیگه رو داشته باشیم که داریم ، اما توی عمل خبری نیست .

** تولد یکی دیگه از بهترین دوست هام (س) هم که فردا هست . همین وسط نوشتن پست رفتم بهش زنگ زدم ، خوشحال شد . یکم باهاش حال واحوال کردم . ازش تشکر کردم که خاطره خوب تولد بیست سالگیم رو برام ساختن . به شوخی هم بهش گفتم که امسال جشن بگیره و همه رو دعوت بکنه اعم از دختر و پسر تا بچه های دانشگاه رو ببینم . کلی دلم برای همشون تنگ شده . بخش مهمی از خاطرات دانشجویی من رو رقم زدن واسم . هم خوباشون، هم نا خوباشون . خلاصه واسش کلی آرزوی خوب دارم و امیدوارم به هر چی دوست داره برسه

*** یه چند روزی میشه یکم سرم گیج میره . دعا کنید مشکل خاصی نباشه

**** امشبم کلی مهموم داریم دوباره

***** فرداشب هم دعوتیم عروسی :)

فعلا

ادامه مطلب

بازگشت مقتدرانه به بلاگ

، ,هم ,رو ,تولد ,کلی ,یه ,از بهترین ,هم که ,تولد یکی ,گفتم که ,بهش گفتم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متری شش و نیم ویژگی های فسفرپلیت نسبت به سایر روش های نوین استان همدان ساخت ویلا نیما پوراحمد مطالب گردشگری و توریستی کشکوخبر/اخبار کشکوئیه-بلاگ نقد فرق تصوف آموزش کسب درآمد میلیونی از اینترنت deltalaw